O nás

O společnosti

  • První formou naší společnosti bylo sdružení podnikatelů, které vzniklo již v roce 1991. Zaměření naší společnosti je i v současné době soustředěno na oblasti ve kterých má střediska a servisní pracovníky. Tyto oblasti jsou Kladno, Praha, Beroun, Příbram, Rakovník a Kralupy nad Vltavou. Ústředí firmy je dodnes situováno v Kladně.
  • Naše firma je zaměřena na kompletní servis výtahů, včetně havarijní NON STOP služby za ceny přiměřené českým podmínkám. Rovněž se zabýváme montážemi nových výtahů, rekonstrukcemi, opravami, modernizacemi a projekční činností v oblasti výtahů. Poslední dobou se naše společnost orientuje na odstraňování bezpečnostních rizik výtahů na základě zavedených ČSN EN 81-20. a kompletními výměnami výtahů.
  • Výtahy Kladno v.o.s. je nositelem certifikátu kvality ČSN EN ISO 9001:2016 a je členem Unie výtahového průmyslu ČR již od jeho založení. Účast v této unii zaručuje snadný nákup náhradních dílů za přiměřené ceny a zároveň zajišťuje nejaktuálnější profesní informace včetně seminářů s tématikou z oboru.
  • Nosným programem společnosti je integrovaný organizační systém, který zajišťuje velmi flexibilní reakce na požadavky zákazníka. To znamená, že zákazník nedostane pouze určitý typ zařízení z nabízeného sortimentu, ale na základě jeho potřeb a požadavků mu bude po několika bezplatných konzultacích s našimi odborníky předloženo skutečně optimální řešení. Obdobným způsobem si může zvolit zákazník i rozsah následujících servisních služeb, a to od základních služeb až po komplexní převzetí péče a tedy i zodpovědností, plynoucí z provozování tohoto zařízení.

 

Martin Pouba
jednatel společnosti Výtahy Kladno v.o.s.